Kurs Sternik Motorowodny – Okiem kursanta

Ahoj Przygodo !!! Woda od zawsze była moim żywiołem, uwielbiam pływać od dziecka ale by się z nią całkowicie utożsamić i naprawdę ,,poczuć się jak ryba w wodzie’’ trzeba spróbować koniecznie czegoś więcej.

Ahoj Przygodo !!!

Woda od zawsze była moim żywiołem, uwielbiam pływać od dziecka ale by się z nią całkowicie utożsamić i naprawdę ,,poczuć się jak ryba w wodzie’’ trzeba spróbować koniecznie czegoś więcej.
Mam na myśli uprawianie sportów wodnych w celach rekreacji. Pasji połączonej z zawodem, które zaraża na całe życie pozytywnymi wibracjami!

Patent sternika motorowodnego oprócz wielu możliwości pływania w różnych, ciekawych i malowniczych miejscach na świecie motorówkami czy skuterami wodnymi daje przede wszystkim poczucie prawdziwej wolności.
Odkąd pamiętam zawsze podziwiałam radosnych ludzi pędzących z dużą prędkością jachtami motorowodnymi. Z roku na rok coraz częściej chciałam spędzać w taki sposób czas otoczona naturą i szaloną aurą w wodnym klimacie. Uważam, że to najlepsza forma rozrywki, której można się poddać na ulubione, letnie chwile.
Jestem bardzo zadowolona ,że mogłam uczestniczyć w kursie motorowodnym w Master Jachting w przemiłej i profesjonalnej atmosferze.

Opanowanie manewrów takich jak: odchodzenie i podchodzenie do pomostu, czyli parkowanie motorówką, ,,człowiek za burtą’’, kotwiczenie czy cumowanie jachtu to podstawowe kroki do rozpoczęcia przygody ze sportami wodnymi.
Każdy krok od odpłynięcia z mariny do samego dopłynięcia, co należy zrobić w poszczególnych manewrach, jakie sygnały wydawać by były szczegółowo tłumaczone.
Z chęcią odbyłabym kurs jeszcze raz, ponieważ nie dość że nabyłam nowe umiejętności to przy tym świetnie się bawiłam.
Największym wyzwaniem były dla mnie węzły, z którymi i tak sobie poradziłam w dość krótkim czasie.
Zawsze istnieje jakiś łatwiejszy sposób: np. filmiki, skojarzenia, kwestia powtórzeń by nauczyć się tego co sprawia nam największe trudności.

Przyznam szczerze ,że nigdy nie lubiłam bawić się w żadne skomplikowane wiązania teraz sprawia mi to przyjemność.
Na kurs najlepiej zabrać ze sobą dobry humor, który spontanicznie i tak pojawi się gdy wypłyniesz i poczujesz się niezwykle. Koniecznie pamiętaj o czapce z daszkiem, okularach i kremie z filtrem , ponieważ to niezbędny ekwipunek na upalne dni.
Teraz czekam na mój pierwszy wymarzony rejs!
Zacznij zmiany i daj sobie frajdę zapisując się na kurs motorowodny.
Na pewno nie pożałujesz! Więcej znajdziecie klikając w zakładkę https://www.masterjachting.pl/kursy/sternik-motorowodny/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Close Menu