Uttern t53

Rejsy szkoleniowe na Odrze Wrocław

Interesuje Cię wypoczynek na wodzie? Rejsy śródlądowe Wrocław to doskonała okazja do przeżycia żeglarskiej przygody i zdobycia nowych doświadczeń. Jeśli planujesz czarter jachtów i rejs po Odrze (lub innym akwenie), wymagany jest tutaj kurs żeglarski, motorowodny i co się z tym wiąże – patent żeglarza lub sternika motorowodnego. Oferowane przez nas rejsy szkoleniowe we Wrocławiu stanowią idealne uzupełnienie szkolenia, a także pozwalają wykorzystać zdobytą na zajęciach wiedzę w praktyce pod okiem doświadczonego sternika. Szkolenia żeglarskie Wrocław organizowane są w różnych wariantach czasowych, co pozwala na indywidualne dopasowanie oferty do każdego, kto chce rozwijać swoją pasję.

Dla kogo są rejsy szkoleniowe ?

Szkolenia i rejsy śródlądowe polecane są wszystkim osobom uczącym się, a także tym, którzy planują odświeżyć swoje umiejętności żeglarskie po dłuższej przerwie. Warunkiem koniecznym jest ukończenie 14 roku życia. Jeżeli więc planujesz uzyskać patent żeglarza lub sternika motorowodnego, rejsy szkoleniowe i kursy po Odrze Wrocław to rozwiązanie dla Ciebie. Sprawdź też nasze oferty:

  • kursy żeglarskie Wrocław – obejmują zarówno przygotowanie do zdobycia pierwszego patentu, jak i wyższe stopnie w hierarchii żeglarskiej;
  • kurs sternika motorowodnego Wrocław – uprawniający do pływania nie tylko na łodziach z napędem silnikowym, ale także skuterach wodnych bez ograniczeń mocy jednostki napędowej.

Ile kosztują rejsy szkoleniowe ?

 

Rejsy i szkolenia nie są drogie, a pozwalają doskonalić umiejętności żeglarskie. Cena to zaledwie 100 zł za rejs szkoleniowy żeglarski oraz 200 zł za rejs motorowodny. Żeglarstwo śródlądowe to wspaniała przygoda i idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje żeglarskie umiejętności. Czarter jachtów Wrocław to doskonała propozycja dla Ciebie, jeśli dodatkowo chcesz odpocząć od zgiełku miasta i codziennych obowiązków. Zapraszamy!

Rejsy szkoleniowe po Odrze – szczegółowe informacje

Rejs żeglarski – Zaczynamy z zimowiska nr 1 Marina ATM Wrocław Osobowice planowana trasa rejsu : Zimowisko barek nr 1 – rzeka Odra – Zimowisko barek nr 2 – rzeka Odra – Zimowisko barek nr 1. Czas rejsu 4 godziny

Rejs motorowodny – Zimowisko Barek nr 1 – rzeka Odra do mostu Rędzin – Zimowisko barek nr 2 – Kozanów port – Różanka – Zimowisko barek nr 1 Czas rejsu 2 godziny

Rejs szkoleniowy ” Szlakiem Wrocławskiego Węzła Wodnego”

Rejs szkoleniowy „Szlakiem Wrocławskiego Węzła Wodnego”

Szkolenie praktyczne na jachcie motorowym (Pokazujemy: znaki, miejsca niebezpieczne, na co zwrócić uwagę na takim rejsie)

Trzy śluzy ( Mieszczańska, Szczytniki, Miejska )

Mega widoki m. in. Ostrów Tumski

Doborowe towarzystwo – doświadczeni instruktorzy motorowodni

Nowy sprzęt – Jacht Pegazus 460, Uttern T53, Sea Ray 210 SPX, Time Marine

 Trasa rejsu:

Start: Marina ATM Wrocław Osobowice akwen Zimowisko Barek nr 1, tam zaczynamy rejs. Z tego akwenu wychodzimy na Dolną Odrę płynąc pod mostami : Milenijnym i Poznańskim. Potem wchodzimy na Odrę Południową i przechodzimy pod mostami : Oleśnickim, Dmowskiego oraz gen. Sikorskiego. Dochodzimy do pierwszej śluzy : Mieszczańskiej. Po przejściu śluzy wchodzimy na Wrocławski Śródmiejski Węzeł Wodny przechodzimy pod mostami : Pomorskim, Uniwersyteckim i św. Andrzeja. Dalej wchodzimy na górną Odrę po drodze zwiedzając Ostrów Tumski od strony wody. Przechodzimy pod mostami Pokoju i Grunwaldzkim i dopływamy do drugiej śluzy – Szczytniki. Przechodząc tą śluzę idziemy pod mostem Zwierzynieckim, Szczytnickim, Oleśnickim i wchodzimy w kanał miejski. Na kanale mamy do pokonania mosty Trzebnicki i Osobowicki, na końcu kanału napotykamy ostatnią trzecią śluzę Miejską. Po przejściu śluzy wchodzimy na starą Odrę – Dalej już tylko pozostaje nam most Poznański i Milenijny. Rejs kończymy w Marinie ATM Wrocław Osobowice.

 

Cena rejsu :

Uzależniona od liczby uczestników na rejsie:

1 osoba na pokładzie szkolenie indywidualne: 990 zł

2 osoby na pokładzie szkolenie duet: 500 zł od osoby

3 Osoby na pokładzie szkolenie Trio: 350 zł od osoby

4 osoby na pokładzie szkolenie grupa: 250 zł od osoby