Kursy żeglarskie Wrocław 

Jeśli interesuje cię kurs żeglarski we Wrocławiu i szukasz sprawdzonych miejsc, gdzie możesz uzyskać patent żeglarski, Master Jachting Rafał Staniec to dobry wybór! Nasze kursy żeglarskie obejmują zarówno przygotowanie do uzyskania pierwszego patentu, jak i wyższe stopnie w hierarchii żeglarskiej . Patenty są podzielone na dwie kategorie:

  •  żeglarskie,
  •  motorowodne.

Podstawowy dokument, który powinien posiadać pasjonat żeglarstwa, to żeglarz jachtowy lub sternik motorowodny , w zależności od tego, na jaki typ jednostki  został wydany. Patenty te pozwalają poruszać się po wodach śródlądowych, a także morskich z pewnymi ograniczeniami. Jeśli chodzi o następne stopnie, to oferujemy kurs na motorowodnego sternika morskiego .  Wszystkie oferowane przez nas szkolenia żeglarskie we Wrocławiu kończą się państwowym egzaminem na dany patent. Jeśli zależy Ci aby nauczyć się pływać jachtem z zawodowym żeglarzem, instruktorem oraz skipperem oraz połączyć bezpieczeństwo z nauką w komfortowej atmosferze – to wybierz naszą szkołę żeglarstwa we Wrocławiu!

Kursy żeglarskie dla początkujących i zaawansowanych

Jak wyglądają kursy na sternika i żeglarza w Master Jachting Rafał Staniec ? Aby zapewnić  Wam możliwość zrealizowania kursu w dogodnym terminie i czasie, nasze kursy oferujemy w trzech różnych trybach:

  • weekendowym – rozłożone jest na 6 weekendów,
  • wieczorowym – zajęcia w godzinach południowych w dniach tygodnia,
  • tygodniowym – kurs po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.

Na naszych podstronach poszczególnych patentów możesz sprawdzić, w jakich trybach odbywają się szkolenia, a także terminy ich organizacji.

Wszystkie nasze kursy żeglarskie we Wrocławiu odbywają się w formie praktycznej na akwenie rzeki Odry oraz części teoretycznej dotyczącej budowy jachtu, locji czy bezpieczeństwa na jachcie. Zajęcia teoretyczne prowadzimy w formie:

  • wykładów w sali dydaktycznej (dot. Sternik Morski)
  • e-learningu na naszej platformie edukacyjnej

Zakończony kurs żeglarski stanowi podstawę do przystąpienia do państwowego egzaminu – test z wiedzy teoretycznej i sprawdzian umiejętności manewrowania jachtem.

Szkolenie Morskie

Jeśli chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje, zapraszamy do zdobywania wyższych stopni morskich. Organizujemy kursy na morskiego sternika motorowodnego. Więcej o takim kursie można podejrzeć pod tym linkiem  https://www.masterjachting.pl/szkolenia/morski-sternik-motorowodny/

Jeśli nie masz wymaganego stażu na stopnie morskie, aby uzyskać takie doświadczenie zajrzyj na podstronę rejsy morskie a tam dowiesz się o organizowanych przez nas rejsach szkoleniowo-stażowych, więcej o takich rejsach można uzyskać pod tym linkami  https://www.masterjachting.pl/rejsy/morskie/

Master Jachting – szeroka oferta szkoleniowa

Wszystkie kursy przez Master Jachting Rafał Staniec skupią się na Odrze – przystań Marina ATM Wrocław. zapewniamy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę oraz profesjonalny, nowoczesny i bogato wyposażony sprzęt . W Master Jachting Rafał Staniec to nie tylko patent żeglarski we Wrocławiu . Oferujemy ponadto:

  • kurs sternika motorowodnego we Wrocławiu – uzyskany patent uprawnia Cię do pływania nie tylko na łodziach z napędem silnikowym, ale także skuterach wodnych bez ograniczeń mocy jednostki napędowej;
  • kurs SRC Wrocław – radiooperatora SRC (certyfikat krótkiego zasięgu) stanowi dodatek do sternika morskiego i daje świadectwo świadczenia operatora krótkiego licencjata;
  • czarter jachtów we Wrocławiu i rejsy jachtami motorowymi lub żaglowymi po Odrze – na okazję do odbycia ciekawego rejsu także poza rejonem Wrocławia.

 

aktualności

Zobacz
_ wszystkie