Interesuje Cię żeglarstwo morskie? Chcesz przeżyć przygodę życia na wodach Morza Bałtyckiego lub Adriatyku? Rejsy morskie szkoleniowe Wrocław, organizowane przez Master Jachting Rafał Staniec to doskonała propozycja! Nieważne, czy jesteś starym wilkiem morskim, żeglarzem szuwarowo-bagiennym czy człowiekiem, który widział żagle z daleka – rejsy morskie po Bałtyku czy wodach Chorwacji są dla Ciebie. Wystarczy tylko chcieć popłynąć z nami w bajkowy rejs. Nasze rejsy morskie organizujemy na wodach Chorwacji, morza Bałtyckiego lub Północnego. Każdy nasz rejs organizowany jest w przyjaznej, miłej i pracowitej atmosferze. Oprócz zwiedzania, żeglowania i odbycia stażu potrzebnego do jachtowego sternika morskiego lub morskiego sternika motorowodnego prowadzimy również podstawowe szkolenie z manewrowania jachtu morskiego.

Rejs Morski Włoska jesień 2022

Sycylia Największa wyspa na Morzu Śródziemnym (25 400 km²), leżąca na południowy zachód od Półwyspu Apenińskiego, od którego oddziela ją jedynie wąska Cieśnina Mesyńska. Wyspę zamieszkuje około 5 milionów mieszkańców. Razem z wyspami: Wyspy Liparyjskie, Egady, Wyspy Pelagijskie i Pantelleria tworzy od 1946 roku region autonomiczny we Włoszech.

Termin : 12.11 – 19.11. 2022

Start i koniec rejsu w Palermo

Jacht s/y Vratislavia

Cena 1500 zł za rejs plus opłaty kojowe 200 euro

Cena dojazdu Lot w dwie strony na trasie Wrocław-Palermo-Wrocław kształtuje się na poziomie około 350 zł.

Master Jachting – nie tylko rejsy morskie

W Master Jachting Rafał Staniec organizujemy nie tylko rejsy szkoleniowe po Bałtyku czy Morzu Północnym. Znajdziesz u nas także oferty na kursy i szkolenia żeglarskie. Wszystkie szkolenia żeglarskie Wrocław odbywają się na Odrze – przystań Marina ATM Wrocław. Zapewniamy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę oraz profesjonalny, nowoczesny i bogato wyposażony sprzęt. Zainteresowany? Sprawdź oferty:

  • kursy żeglarskie Wrocław – obejmują przygotowanie do zdobycia zarówno pierwszego patentu, jak i wyższych stopni w hierarchii żeglarskiej; podstawowe kursy to kurs żeglarza jachtowego oraz kurs sternika motorowodnego Wrocław;
  • kurs SRC Wrocław – licencja radiooperatora SRC (short range certificate) stanowi uzupełnienie kompetencji sternika morskiego i daje potwierdzone świadectwem umiejętności operatora łączności krótkiego zasięgu;
  • czarter jachtów Wrocław i organizacja rejsów jachtami motorowymi lub żaglowymi po Odrze –  to doskonała okazja do odbycia ciekawego rejsu także poza rejon Wrocławia.

W Master Jachting Rafał Staniec nie tylko prowadzimy kursy motorowodne, przygotowania do egzaminów jachtowych żeglarskich i motorowodnych czy kursy szkoleniowe morskie. Dbamy o promocję turystyki wodnej we Wrocławiu, organizując rejsy jachtami motorowymi lub żaglowymi po Odrze. Jeśli zdecydujesz się na nasz kurs holowania narciarza wodnego we Wrocławiu lub inne uprawnienia, zapewniamy bezpieczeństwo oraz skuteczną naukę w przyjemnej atmosferze.