Flota

Jachty motorowe Pegazus 460

Nowe jachty rok produkcji 2020 oraz 2021.  Jachty przeznaczone dla maksymalnie 5 osób.  Wyposażone w silniki 4 suw : Honda 50 KM, Suzuki 70 KM. Posiadają koło sterowe, wygodne kanapy, daszek przeciwsłoneczny. Dodatkowo pełne wyposażenie ratownicze. Środki ratunkowe w ilości 5 sztuk, koło ratunkowe z liną 30 M. Na wyposażeniu gaśnica 2kg, apteczka, dwa pagaje, bosak. Są to bardzo dzielne i zwinne jednostki motorowe. Z pokładu tych jachtów można zwiedzić Wrocław od strony rzeki Odry.

Jacht motorowy Elan 495 GT s/m Selena

Jacht przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w nowy silnik 4 suwowy Suzuki 30 KM (rok produkcji 2021). Posiada koło sterowe, stolik do biesiadowania. Wygodne kanapy, pełne wyposażenie ratownicze : kamizelki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe z liną 30M. Na wyposażeniu gaśnica 2kg, apteczka, dwa pagaje. Na konsoli zapalniczka 12V, radio FM z dwoma głośnikami. Jest to bardzo dzielna jednostka motorowa produkcji Duńskiej. W cenie czarteru oferujemy paliwo do jachtu.

Jacht żaglowy Omega s/y Bożenka

Jacht przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w silnik przyczepny 4 suw Honda 2 KM. Na wyposażeniu  środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe z liną 30 M. Dodatkowo gaśnica 2kg, apteczka, dwa pagaje. Posiada radio FM z czterema głośnikami. Jest to bardzo fajny jacht, który idealnie nadaje się na żeglowanie po rzece, można nim będzie odbyć rejsy bliższe lub dalsze np. na zimowisko nr 2.  Od sezonu 2021 jacht będzie posiadał nowe żagle.

Jacht Żaglowy Corvette 650 s/y Japko

Jacht kabinowy przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w silnik przyczepny 4 suwowy Honda 5 KM. Na wyposażeniu pełne wyposażenie ratownicze tj. kamizelki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe z liną pływającą 30M, gaśnica 2kg. Dodatkowo apteczka, dwa pagaje, zapalniczka 12V, radio FM z dwoma głośnikami. Ponadto kuchenkę gazową dwupalnikową, panel solarny. Dostępny w czarterze. Jest to bardzo fajny jacht, który idealnie nadaje się na żeglowanie po rzece, można nim będzie odbyć dalsze rejsy np. do Urazu z noclegiem w kabinie. Jacht posiada również ogrzewanie Webasto.

Jacht Żaglowy Phobos 21 s/y Krecik

FB IMG 1591608528363

Nowy Jacht kabinowy rok produkcji 2019. Wyposażony w silnik Honda 6 KM. Pełne wyposażenie ratunkowe : kamizelki ratunkowe oraz pasy pneumatyczne. Posiada bardzo dobre właściwości nautyczne. Użytkowany na kursach żeglarskich.

Jacht Żaglowy Antila 22 s/y Mała Mi

Największy jacht kabinowy w naszej flocie. Jest to nowoczesny jacht, który daje wiele frajdy nie tylko z żeglowania ale także w jego środku spełnia wymogi hotelowe na najwyższym poziomie.

Jacht Żaglowy Sportina 600 s/y Sushi

IMG 5931 300x225

Jacht kabinowy o sportowym zacięciu. Nasza Sportina idealna jest do żeglugi dla początkujących żeglarzy jachtowych. Dostępna również w czarterze z pełnym wyposażeniem ratunkowym.

Close Menu