Jacht motorowy SEA RAY 210 SPX s/m Pistacja

Nowy jacht rok produkcji 2022. Jacht przeznaczony dla maksymalnie 10 osób. Wyposażony w silnik 4 suw Mercury 200 KM. Wyposażony w koło sterowe hydrauliczne, wygodne skórzane kanapy, daszek bimini, radio z 4 głośnikami. Dodatkowo pełne wyposażenie ratownicze. Środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe z liną 30 M. Na pokładzie jachtu znajdziemy również trzy gaśnice 2kg, apteczkę, dwa pagaje, bosak. Jest to bardzo dzielna amerykańska jednostka motorowa. Z pokładu tego jachtu rejs po Wrocławskim Szlaku wodnym to czysta przyjemność.

 

Sea Ray 210 SPX
SEA RAY 210 SPX

Jacht motorowy Uttern T53 s/m Milady

Nowy jacht rok produkcji 2021. Jacht przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w silnik 4 suw Mercury 115 KM. Wyposażony w koło sterowe, wygodne kanapy, daszek przeciwsłoneczny i deszczowy. Dodatkowo pełne wyposażenie ratownicze. Środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe z liną 30M. Na wyposażeniu dwie gaśnice 2kg, apteczka, dwa pagaje, bosak. Jest to bardzo dzielna skandynawska jednostka motorowa. Z pokładu tego jachtu można zwiedzić Wrocław od strony rzeki Odry w każdych warunkach pogodowych.

 

Uttern t53
Kurs motorowodny
kokpit uttern t53
Czarter Jachtów

Jacht motorowy Pegazus 460 s/m Kasiunia

Nowy jacht rok produkcji 2021.  Jacht przeznaczony dla maksymalnie 5 osób.  Wyposażony w silnik 4 suw Suzuki 70 KM. Wyposażony w koło sterowe, wygodne kanapy, daszek przeciwsłoneczny. Dodatkowo pełne wyposażenie ratownicze. Środki ratunkowe w ilości 5 sztuk, koło ratunkowe z liną 30 M. Na wyposażeniu gaśnica 2kg, apteczka, dwa pagaje, bosak. Jest to bardzo dzielna i zwinna jednostka motorowa. Z pokładu tego jachtu można zwiedzić Wrocław od strony rzeki Odry.

sm Selena

Jacht motorowy Elan 495 GT s/m Selena

Jacht przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w nowy silnik 4 suwowy Suzuki 30 KM (rok produkcji 2021). Posiada koło sterowe, stolik do biesiadowania. Wygodne kanapy, pełne wyposażenie ratownicze : kamizelki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe z liną 30M. Na wyposażeniu gaśnica 2kg, apteczka, dwa pagaje. Na konsoli zapalniczka 12V, radio FM z dwoma głośnikami. Jest to bardzo dzielna jednostka motorowa produkcji Duńskiej. W cenie czarteru oferujemy paliwo do jachtu.

 

Jacht żaglowy Omega s/y Bożenka

Jacht przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w silnik przyczepny 4 suw Honda 2 KM. Na wyposażeniu  środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe z liną 30 M. Dodatkowo gaśnica 2kg, apteczka, dwa pagaje. Posiada radio FM z czterema głośnikami. Jest to bardzo fajny jacht, który idealnie nadaje się na żeglowanie po rzece, można nim będzie odbyć rejsy bliższe lub dalsze np. na zimowisko nr 2.  Od sezonu 2021 jacht będzie posiadał nowe żagle.

Jacht Żaglowy Corvette 650 s/y Japko

Jacht kabinowy przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w silnik przyczepny 4 suwowy Honda 5 KM. Na wyposażeniu pełne wyposażenie ratownicze tj. kamizelki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe z liną pływającą 30M, gaśnica 2kg. Dodatkowo apteczka, dwa pagaje, zapalniczka 12V, radio FM z dwoma głośnikami. Ponadto kuchenkę gazową dwupalnikową, panel solarny. Dostępny w czarterze. Jest to bardzo fajny jacht, który idealnie nadaje się na żeglowanie po rzece, można nim będzie odbyć dalsze rejsy np. do Urazu z noclegiem w kabinie. Jacht posiada również ogrzewanie Webasto.

Jacht Żaglowy Antila 22 s/y Mała Mi

Jacht kabinowy w naszej flocie. Jest to nowoczesny jacht, który daje wiele frajdy nie tylko z żeglowania ale także w jego środku spełnia wymogi hotelowe na najwyższym poziomie.

jachty żaglowe

Jacht Żaglowy Sportina 600 s/y Sushi

Jacht kabinowy o sportowym zacięciu. Nasza Sportina idealna jest do żeglugi dla początkujących żeglarzy jachtowych. Dostępna również w czarterze z pełnym wyposażeniem ratunkowym.

pasja

Jacht żaglowy Tango 780 Sport s/y Pasja

Nasz flagowy jacht żaglowy. Największy jacht w naszej flocie. Tango 780 sport wyposażony ponad standardowo w takie udogodnienia jak profil masztu podnoszony i opuszczany elektrycznie za pomocą bezprzewodowego pilota, TV, radio, światła led. Jacht świetnie zrównoważony nautycznie. Wygodny i obszerny kokpit daje duży komfort podczas pływania. Jego parametry techniczne i odpowiednie dobalastowanie dają duży komfort bezpieczeństwa podczas pływania w trudnych warunkach meteorologicznych.

Jacht żaglowy Sportina 682 s/y Dejguny

Jacht Sportina 682 wyróżnia się jako jacht o typowym zacięciu regatowym. Dostępny również w czarterze z pełnym wyposażeniem hotelowym. Wygodny kokpit oraz 5 pełnowymiarowych koi daje możliwość odbycia rejsów dalszych lub bliższych po  rzece Odrze.