Jacht motorowy SEA RAY 210 SPX s/m Pistacja

Nowy jacht rok produkcji 2022. Jacht przeznaczony dla maksymalnie 10 osób. Wyposażony w silnik 4 suw Mercury 200 KM. Wyposażony w koło sterowe hydrauliczne, wygodne skórzane kanapy, daszek bimini, radio z 4 głośnikami. Dodatkowo pełne wyposażenie ratownicze. Środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe z liną 30 M. Na pokładzie jachtu znajdziemy również trzy gaśnice 2kg, apteczkę, dwa pagaje, bosak. Jest to bardzo dzielna amerykańska jednostka motorowa. Z pokładu tego jachtu rejs po Wrocławskim Szlaku wodnym to czysta przyjemność. Zobacz film o tym jachcie https://www.youtube.com/watch?v=jv3t7z2LCa8

Sea Ray 210 SPX
SEA RAY 210 SPX

Jacht motorowy Uttern T53 s/m Milady

Nowy jacht rok produkcji 2021. Jacht przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w silnik 4 suw Mercury 115 KM. Wyposażony w koło sterowe, wygodne kanapy, daszek przeciwsłoneczny i deszczowy. Dodatkowo pełne wyposażenie ratownicze. Środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe z liną 30M. Na wyposażeniu dwie gaśnice 2kg, apteczka, dwa pagaje, bosak. Jest to bardzo dzielna skandynawska jednostka motorowa. Z pokładu tego jachtu można zwiedzić Wrocław od strony rzeki Odry w każdych warunkach pogodowych. Zobacz film o tym jachcie https://www.youtube.com/watch?v=HS1VEqYIjY4

Uttern t53
Kurs motorowodny
kokpit uttern t53
Czarter Jachtów

Jacht motorowy Pegazus 460 s/m Kasiunia

Nowy jacht rok produkcji 2021.  Jacht przeznaczony dla maksymalnie 5 osób.  Wyposażony w silnik 4 suw Suzuki 70 KM. Wyposażony w koło sterowe, wygodne kanapy, daszek przeciwsłoneczny. Dodatkowo pełne wyposażenie ratownicze. Środki ratunkowe w ilości 5 sztuk, koło ratunkowe z liną 30 M. Na wyposażeniu gaśnica 2kg, apteczka, dwa pagaje, bosak. Jest to bardzo dzielna i zwinna jednostka motorowa. Z pokładu tego jachtu można zwiedzić Wrocław od strony rzeki Odry.

sm Selena

Jacht motorowy Elan 495 GT s/m Selena

Jacht przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w nowy silnik 4 suwowy Suzuki 30 KM (rok produkcji 2021). Posiada koło sterowe, stolik do biesiadowania. Wygodne kanapy, pełne wyposażenie ratownicze : kamizelki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe z liną 30M. Na wyposażeniu gaśnica 2kg, apteczka, dwa pagaje. Na konsoli zapalniczka 12V, radio FM z dwoma głośnikami. Jest to bardzo dzielna jednostka motorowa produkcji Duńskiej. W cenie czarteru oferujemy paliwo do jachtu.

 

Jacht motorowy s/m Kuleczka

Jacht motorowy kabinowy przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w silnik przyczepny 4 suw Suzuki 60 KM. Na wyposażeniu  środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe z liną 30 M. Dodatkowo gaśnica 2kg, apteczka, dwa pagaje. Posiada radio FM z dwoma głośnikami. Jest to bardzo fajny jacht, który idealnie nadaje się na pływanie po rzece, można nim będzie odbyć rejsy bliższe lub dalsze wraz z noclegiem. Zobacz film o tym jachcie https://www.youtube.com/watch?v=_8QCaE_0eyw

Jacht Żaglowy Corvette 650 s/y Japko

Jacht kabinowy przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w silnik przyczepny 4 suwowy Honda 5 KM. Na wyposażeniu pełne wyposażenie ratownicze tj. kamizelki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe z liną pływającą 30M, gaśnica 2kg. Dodatkowo apteczka, dwa pagaje, zapalniczka 12V, radio FM z dwoma głośnikami. Ponadto kuchenkę gazową dwupalnikową, panel solarny. Dostępny w czarterze. Jest to bardzo fajny jacht, który idealnie nadaje się na żeglowanie po rzece, można nim będzie odbyć dalsze rejsy np. do Urazu z noclegiem w kabinie. Jacht posiada również ogrzewanie Webasto.

Jacht Żaglowy Antila 22 s/y Mała Mi

Jacht kabinowy w naszej flocie. Jest to nowoczesny jacht, który daje wiele frajdy nie tylko z żeglowania ale także w jego środku spełnia wymogi hotelowe na najwyższym poziomie.

jachty żaglowe

Jacht Żaglowy Sportina 600 s/y Sushi

Jacht kabinowy o sportowym zacięciu. Nasza Sportina idealna jest do żeglugi dla początkujących żeglarzy jachtowych. Dostępna również w czarterze z pełnym wyposażeniem ratunkowym.

pasja

Jacht żaglowy Tango 780 Sport s/y Pasja

Nasz flagowy jacht żaglowy. Największy jacht w naszej flocie. Tango 780 sport wyposażony ponad standardowo w takie udogodnienia jak profil masztu podnoszony i opuszczany elektrycznie za pomocą bezprzewodowego pilota, TV, radio, światła led. Jacht świetnie zrównoważony nautycznie. Wygodny i obszerny kokpit daje duży komfort podczas pływania. Jego parametry techniczne i odpowiednie dobalastowanie dają duży komfort bezpieczeństwa podczas pływania w trudnych warunkach meteorologicznych.

Jacht żaglowy Sportina 682 s/y Dejguny

Jacht Sportina 682 wyróżnia się jako jacht o typowym zacięciu regatowym. Dostępny również w czarterze z pełnym wyposażeniem hotelowym. Wygodny kokpit oraz 5 pełnowymiarowych koi daje możliwość odbycia rejsów dalszych lub bliższych po  rzece Odrze.