Rafał Staniec (Master)

Jachtowy Sternik Morski, Morski Sternik Motorowodny, Licencja na holowanie narciarza wodnego, Instruktor Wykładowca PZŻ, Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Instruktor Sportu w sportach Motorowodnych, KWŻ na kursach żeglarskich i motorowodnych oraz kursach z holowania narciarza wodnego lub innych obiektów pływających.

Natalia (Natalka)

Niezastąpiona osoba w firmie, która ogarnia wszelkie prace biurowe. Zapisy na kursy, aktualizacja strony www, organizacja czarterów jachtów i wiele innych rzeczy logistyczno-lądowych potrzebnych do funkcjonowania naszej szkoły sportów wodnych.

Adam (Adaś)

Prywatnie kuzyn Mastera, zawodowo Sternik Motorowodny, instruktor sportu w sportach motorowodnych, posiada również licencję na holowanie narciarza wodnego lub innych obiektów pływających.  Z Adamem spotkacie się na kursach motorowodnych tygodniowych i weekendowych.

Janek (Jasiu)

Kapitan Jachtowy, instruktor sportu w żeglarstwie. Doświadczony marynarz, był m. in. przez długi czas zawodową załogą na żaglowcu Fryderyk Chopin i pływał po całym świecie. Obecnie instruktor w Master Jachting na kursach żeglarskich. Z Jasiem spotkacie się na wszystkich trybach, głównie szkoli na tygodniówkach i wieczorówkach oraz czasami również obstawia kursy weekendowe i indywidualne.

Arek (młody)

Żeglarz Jachtowy, jachtowy sternik morski, instruktor sportu w żeglarstwie. Mimo młodego wieku Arek posiada bogate doświadczenie szkoleniowe na kursach żeglarskich. Spotkacie go głównie na kursach żeglarskich tygodniowych, weekendowych i czasem również wieczorowych.

Marcin (Magier)

Kapitan Jachtowy i motorowodny, instruktor i egzaminator PZŻ.  Organizator wielu rejsów morskich po najpiękniejszych zakątkach świata, obozów i kursów żeglarskich. Popłynie z Wami zawsze i wszędzie rozpoczynając przygodę z żeglarstwem od szkolenia na kursach tygodniowych.

Damian

Jachtowy Sternik Morski, Motorowodny Sternik Morski, Operator SRC, Instruktor sportu w dyscyplinie żeglarstwo i sportów motorowodnych. Szkolenie żeglarskie prowadzi głównie na kursach tygodniowych, czasem również weekendowych. Zimową porą zamienia się w specjalistę od prac szkutniczych przy naszych jachtach.

JAGODA

Jachtowy Sternik Morski, Motorowodny Sternik Morski,  Instruktor Żeglarstwa PZŻ.  Jagodę spotkacie na naszych kursach żeglarskich wieczorowych, czasem również żeglarskich tygodniowych ale przede wszystkim kursach motorowodnych tygodniowych i weekendowych.