Rafał Staniec (Master)

Jachtowy Sternik Morski, Morski Sternik Motorowodny, Licencja na holowanie narciarza wodnego, Instruktor Wykładowca PZŻ, Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Instruktor Sportu w sportach Motorowodnych, KWŻ na kursach żeglarskich i motorowodnych oraz kursach z holowania narciarza wodnego lub innych obiektów pływających.

Natalia (Natalka)

Niezastąpiona osoba w firmie, która ogarnia wszelkie prace biurowe. Zapisy na kursy, aktualizacja strony www, organizacja czarterów jachtów i wiele innych rzeczy logistyczno-lądowych potrzebnych do funkcjonowania naszej szkoły sportów wodnych.

Adam (Adaś)

Prywatnie kuzyn Mastera, zawodowo Sternik Motorowodny, instruktor sportu w sportach motorowodnych, posiada również licencję na holowanie narciarza wodnego lub innych obiektów pływających.  Z Adamem spotkacie się na kursach motorowodnych tygodniowych i weekendowych.

Janek (Jasiu)

Kapitan Jachtowy, instruktor sportu w żeglarstwie. Doświadczony marynarz, był m. in. przez długi czas zawodową załogą na żaglowcu Fryderyk Chopin i pływał po całym świecie. Obecnie instruktor w Master Jachting na kursach żeglarskich. Z Jasiem spotkacie się na wszystkich trybach, głównie szkoli na tygodniówkach i wieczorówkach oraz czasami również obstawia kursy weekendowe i indywidualne.

Arek (młody)

Żeglarz Jachtowy, jachtowy sternik morski, instruktor sportu w żeglarstwie. Mimo młodego wieku Arek posiada bogate doświadczenie szkoleniowe na kursach żeglarskich. Spotkacie go głównie na kursach żeglarskich tygodniowych, weekendowych i czasem również wieczorowych.

Marcin (Magier)

Kapitan Jachtowy i motorowodny, instruktor i egzaminator PZŻ.  Organizator wielu rejsów morskich po najpiękniejszych zakątkach świata, obozów i kursów żeglarskich. Popłynie z Wami zawsze i wszędzie rozpoczynając przygodę z żeglarstwem od szkolenia na kursach tygodniowych.

Arek S.

Nauczyciel Żeglowania PZŻ, Jachtowy Sternik Morski, Motorowodny Sternik Morski, Operator SRC. Organizator i prowadzący rejsy na Mazurach na własnym jachcie Antila 33. Kiedy tylko ma możliwość pływa również po morzu, co lubi najbardziej. Lubi również popływać na Omegach w pobliskiej okolicy (Mietków, Sława). Z Arkiem S. możecie się spotkać na kursach wieczorowych.

MAJKA

Jachtowy Sternik Morski, Motorowodny Sternik Morski, Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ. Posiada świadectwo SRC i STCW. Pływa jako oficer na żaglowcach, organizuje rejsy morskie na ciepłych i zimnych morzach. Spotkacie Majkę na kursach wieczorowych i indywidualnych doszkoleniach w tygodniu i w weekendy.