Zespół

 

Rafał Staniec (Master) – Jachtowy Sternik Morski, Morski Sternik Motorowodny, Licencja na holowanie narciarza wodnego, Instruktor Wykładowca PZŻ, Instruktor Żeglarstwa PZŻ, Instruktor Sportu w sportach Motorowodnych, KWŻ na kursach żeglarskich i motorowodnych oraz kursach z holowania narciarza wodnego lub innych obiektów pływających.

 

 

Katarzyna (Kasiunia) – Dyrektor Marketingu oraz urodzony instruktor z krwi i kości. Sternik Motorowodny, instruktor sportu Sporty Motorowodne, Instruktor Narciarstwa. Z Kasiunią spotkacie się m. in. na kursach motorowodnych tygodniowych i weekendowych. Ogarnia również firmowy Facebook, Istagram, Twiter oraz wspomaga pracę biura.

Natalia (Natalka) – Niezastąpiona osoba w firmie, która ogarnia wszelkie prace biurowe. Zapisy na kursy, aktualizacja strony www, organizacja czarterów jachtów i wiele innych rzeczy logistyczno-lądowych potrzebnych do funkcjonowania naszej szkoły sportów wodnych.

 

Adam (Adaś) – Prywatnie kuzyn Mastera, zawodowo Sternik Motorowodny, instruktor sportu w sportach motorowodnych, posiada również licencję na holowanie narciarza wodnego lub innych obiektów pływających.  Z Adamem spotkacie się na kursach motorowodnych tygodniowych i weekendowych. 

adam

 

Bartosz (instruktor Bartek) – Jachtowy Sternik Morski, młodszy instruktor żeglarstwa PZŻ. Bardzo wymagający instruktor oddany pasji żeglarstwa przekazujący wiedzę lekko, przyjemnie ale w bardzo pracowitej atmosferze. Z Bartkiem spotkacie się na kursach żeglarskich weekendowych oraz wieczorowych.

Janek (Jasiu) – Kapitan Jachtowy, instruktor sportu w żeglarstwie. Doświadczony marynarz, był m. in. przez długi czas zawodową załogą na żaglowcu Fryderyk Chopin i pływał po całym świecie. Obecnie instruktor w Master Jachting na kursach żeglarskich. Z Jasiem spotkacie się na wszystkich trybach, głównie szkoli na tygodniówkach i wieczorówkach oraz czasami również obstawia kursy weekendowe i indywidualne.

Arek (młody) – Żeglarz Jachtowy, instruktor sportu w żeglarstwie. Mimo młodego wieku Arek posiada bogate doświadczenie szkoleniowe na kursach żeglarskich. Spotkacie go głównie na kursach żeglarskich tygodniowych, weekendowych i czasem również wieczorowych.

Close Menu