Usługi szkutnicze Wrocław – naprawa i serwis jachtów i łodzi motorowodnych

Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz naprawić lub serwisować swoją łódź, sprawdź naszą ofertę: szkutnictwo Wrocław. Posiadamy doświadczenie w renowacji i naprawach łodzi – profesjonalnie przygotujemy Twój jacht do sezonu, a także dokonamy niezbędnego serwisu. Szkutnictwo jachtowe obejmuje usługi przygotowania jachtów żaglowych i motorowych do sezonu oraz do zimowania. Tylko odpowiednio przeprowadzony serwis jachtów pozwoli Ci w pełni delektować się żeglarstwem bez obaw o jakiekolwiek naprawy.

Prowadzimy warsztat szkutniczy w Mirkowie koło Wrocławia i zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Nieustannie rozszerzamy zakres naszej działalności, dzięki czemu renowacja jachtów przeprowadzana w naszym warsztacie to gwarancja profesjonalnie wykonanych prac.

Warsztat szkutniczy Master Jachting – kompleksowa naprawa jachtów

Zajmujemy się kompleksową naprawą i serwisem łodzi, zarówno jachtów motorowych jak i żaglowych.  Nasza oferta szkutnicza obejmuje:

  • kompleksowe usługi laminowania, szpachlowania i malowania jachtów – naprawy jachtów z laminatu oraz drewnianych;
  • kompleksowe zabudowy i remonty jachtów;
  • modernizację instalacji elektrycznych;
  • naprawy kadłuba jachtu oraz wnętrza łodzi;
  • serwis silników jachtów podczas zimowania (wymiana oleju, filtrów, przygotowanie do sezonu).

To tylko niektóre z prac, jakie oferuje nasz warsztat szkutniczy. Ofertę szkutnictwa jachtowego wzbogaciliśmy także o miejsca postojowe na zimę na ogrodzonym terenie. Sprawdź nasze propozycje usług szkutniczych i przekonaj się, że z nami serwis jachtów i naprawa łodzi motorowych są banalnie proste!

Master Jachting Wrocław – nie tylko szkutnictwo jachtowe

W Master Jachting Rafał Staniec oferujemy nie tylko usługi szkutnicze. Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca, gdzie możesz uzyskać uprawnienia do żeglowania, sprawdź naszą ofertę: patent żeglarski Wrocław. Oferujemy kursy żeglarskie obejmujące zarówno przygotowanie do zdobycia pierwszego patentu, jak i wyższych stopni w hierarchii żeglarskiej. Kurs żeglarski Wrocław obejmuje uprawnienia żeglarza jachtowego lub sternika motorowodnego; znajdziesz tutaj także kurs na motorowodnego sternika morskiego (szczegóły oferty zamieściliśmy w zakładce: motorowodny sternik morski Wrocław).

U nas zdobędziesz uprawnienia, które pozwolą Ci poruszać się  po wodach śródlądowych i morskich. Każde szkolenie żeglarskie Wrocław kończy się państwowym egzaminem, którego zdanie jest warunkiem przyznania odpowiednich uprawnień. Jeśli zależy Ci na współpracy z zawodowym żeglarzem, instruktorem oraz skipperem i chcesz połączyć bezpieczeństwo ze skuteczną nauką w przyjemnej atmosferze – wybierz naszą szkołę żeglarstwa we Wrocławiu! Oprócz kursów żeglarskich oferujemy ponadto:

  • kurs radiooperatora SRC – licencja radiooperatora SRC (short range certificate) stanowi uzupełnienie kompetencji sternika morskiego i daje potwierdzone świadectwem umiejętności operatora łączności krótkiego zasięgu;
  • licencja na holowanie narciarza Wrocław – uprawniająca do holowania narciarzy wodnych lub obiektów rekreacyjnych, na których znajdują się ludzie;
  • czarter jachtów Wrocław i rejsy jachtami motorowymi lub żaglowymi po Odrze – będące doskonałą okazją do odbycia ciekawego rejsu także poza rejon Wrocławia.

Zapewniamy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę oraz profesjonalny, nowoczesny i bogato wyposażony sprzęt. Dbamy ponadto o promocję turystyki wodnej we Wrocławiu. W każdej sytuacji zapewniamy bezpieczeństwo oraz skuteczną naukę w przyjemnej atmosferze.