Czarter jachtów

Czarter jachtów na Odrze to propozycja dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta, a także codziennych obowiązków. W sezonie nawigacyjnym 2021 oferujemy sześć  dobrze wyposażonych jachtów do czarteru, są to :

  •          Jacht motorowy Elan 495 GT s/m Selena
  •          Jacht motorowy Pegazus 460 s/m Kasiunia  rok produkcji 2021
  •          Jacht żaglowy Omega s/y Bożenka
  •          Jacht żaglowy Corvette 650 s/y Japko
  •          Jacht żaglowy Sportina 600 s/y Sushi

Czarter jachtów nie jest drogi a pozwala cieszyć się swobodą jaką daje żegluga. Jeżeli więc interesuje Cię taka forma odpoczynku to czarter jachtów na Odrze jest dla Ciebie. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie 723-390-939 lub e-mail biuro@masterjachting.pl, a my przygotujemy wszystko co niezbędne. Zapraszamy także do kontaktu, jeżeli dodatkowo interesuje Państwa patent żeglarski.

Jeżeli zdecydują się Państwo na czarter jachtu, umowa zostanie wysłana również na wskazany przez Państwa adres e-mail. Dodatkowo dla wszystkich osób czarterujących od nas jacht otrzymają Państwo na czas trwania rejsu dodatkowe numery alarmowe do armatora i pracownika Master Jachting czynne całą dobę

Oferowane jachty

W sezonie 2021 oferujemy sześć bardzo dobrze wyposażonych jachtów.

Jacht motorowy Pegazus 460
s/m Kasiunia

Nowy jacht rok produkcji 2021.  Jacht przeznaczony dla maksymalnie dla 5 osób.  Wyposażony w  nowy silnik 4 suwowy Suzuki 70 KM , koło sterowe, wygodne kanapy, podwójny daszek Bimini, pełne wyposażenie ratownicze tj. środki ratunkowe w ilości 5 sztuk, koło ratunkowe, gaśnicę 2kg, apteczkę, dwa pagaje. Są to bardzo dzielne i zwinne jednostki motorowe, z pokładu których można zwiedzić Wrocław od strony rzeki Odry. 

Cena czarteru 240 zł godzina (wliczone Paliwo) lub 1100 zł cały dzień S/M Kasiunia 

Jacht motorowy Elan 495 GT s/m Selena

Jacht przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w nowy silnik 4 suwowy Suzuki 30 KM (rok produkcji 2021), koło sterowe, stolik do biesiadowania, wygodne kanapy, pełne wyposażenie ratownicze tj. środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe, gaśnicę 2kg, apteczkę, dwa pagaje, zapalniczka 12V, radio FM z dwoma głośnikami. Jest to bardzo dzielna jednostka motorowa, którą można zwiedzić Wrocław od strony rzeki Odry. W cenie czarteru oferujemy paliwo do jachtu.

 Cena czarteru 140 zł godzina lub 690 zł cały dzień.

Jacht żaglowy Omega s/y Bożenka

Jacht przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w silnik przyczepny 4 suwowy Honda 2 KM, pełne wyposażenie ratownicze tj. środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe, gaśnicę 2kg, apteczkę, dwa pagaje, zapalniczka 12V, radio FM z czterema głośnikami. Jest to bardzo fajny jacht, który idealnie nadaje się na żeglowanie po rzece, można nim będzie odbyć rejsy bliższe lub dalsze np. na zimowisko nr 2.  Od sezonu 2021 jacht będzie posiadał nowe żagle.

Cena czarteru 25 zł godzina lub 250 zł cały dzień.

Jacht Żaglowy Corvette 650 s/y Japko

Jacht kabinowy przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w silnik przyczepny 4 suwowy Honda 5 KM, pełne wyposażenie ratownicze tj. środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe, gaśnicę 2kg, apteczkę, dwa pagaje, zapalniczkę 12V, radio FM z dwoma głośnikami, kuchenkę gazową dwupalnikową, panel solarny. Jest to bardzo fajny jacht, który idealnie nadaje się na żeglowanie po rzece, można nim będzie odbyć dalsze rejsy np. do Urazu z noclegiem w kabinie. Jacht posiada również ogrzewanie Webasto.

Cena czarteru 45 zł godzina lub 390 zł cały dzień.

jachty żaglowe

Jacht Sportina 600 s/y SUSHI

Rodzinny, bardzo szybki i ostro idący na wiatr a przy tym, bardzo stabilny, niezawodny i bezpieczny jacht. Łatwy w obsłudze, wybaczający błędy żeglarzom. Funkcjonalny pokład z licznymi powierzchniami antypoślizgowymi oraz funkcjonalne i dobrze rozplanowane wnętrze zapewniają komfort pływania dla mało wymagających komfortu żeglarzy. Jacht posiada minimalne zanurzenie, uchylny miecz i płetwę sterowną. Dodatkowo posiada pełne wyposażenie ratownicze tj. środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe, gaśnicę 2kg, apteczkę, dwa pagaje, zapalniczkę 12V, oświetlenie wewnętrzne. Jest to bardzo fajny jacht, który idealnie nadaje się na żeglowanie po rzece, można nim będzie odbyć dalsze rejsy np. do Urazu z noclegiem w kabinie.

Cena czarteru 40 zł godzina lub 300 zł cały dzień

Close Menu