Interesuje Cię wynajem jachtu na Odrze? Czarter jachtów Wrocław to propozycja dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta i codziennych obowiązków. W sezonie nawigacyjnym 2024 oferta wynajmu jachtów we Wrocławiu z Master Jachting Rafał Staniec to sześć dobrze wyposażonych jednostek do czarteru. Są to :

  • Jacht motorowy Elan 495 GT s/m Selena
  • Jacht motorowy Pegazus 460 s/m Kasiunia  rok produkcji 2021
  • Jacht motorowy Time Marine s/m Kuleczka rok produkcji 2023
  • Jacht żaglowy Corvette 650 s/y Japko
  • Jacht żaglowy Sportina 600 s/y Sushi
  • Jacht żaglowy Sportina 682 s/y Dejguny

Czarter jachtów motorowodnych i żaglowych nie jest drogi, a pozwala cieszyć się swobodą, jaką daje żegluga. Jeżeli więc interesuje Cię taka forma odpoczynku to czarter jachtów Wrocław na Odrze jest dla Ciebie! Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie: 723-390-939, 508-217-514 lub poprzez e-mail: biuro@masterjachting.pl, a my przygotujemy wszystko, co niezbędne. Jeżeli zdecydujesz się na czarter jachtu, umowa zostanie wysłana również na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Dodatkowo, wszystkie osoby czarterujące żaglówki czy jachty motorowe otrzymują na czas trwania rejsu dodatkowe numery alarmowe do armatora i pracownika Master Jachting, czynne całą dobę.

Oferowane jachty

W sezonie 2024 oferujemy sześć bardzo dobrze wyposażonych jachtów.

Czarter Jachtów

Jacht motorowy Pegazus 460
s/m Kasiunia

Nowy jacht rok produkcji 2021.  Jacht przeznaczony dla maksymalnie dla 5 osób.  Wyposażony w  nowy silnik 4 suwowy Suzuki 70 KM , koło sterowe, wygodne kanapy, podwójny daszek Bimini, pełne wyposażenie ratownicze tj. środki ratunkowe w ilości 5 sztuk, koło ratunkowe, gaśnicę 2kg, apteczkę, dwa pagaje. Są to bardzo dzielne i zwinne jednostki motorowe, z pokładu których można zwiedzić Wrocław od strony rzeki Odry.

Cena czarteru 330 zł godzina (wliczone Paliwo) lub 1450 zł cały dzień S/M Kasiunia 

Jacht motorowy Elan 495 GT s/m Selena

Jacht przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w nowy silnik 4 suwowy Suzuki 30 KM (rok produkcji 2021), koło sterowe, stolik do biesiadowania, wygodne kanapy, pełne wyposażenie ratownicze tj. środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe, gaśnicę 2kg, apteczkę, dwa pagaje, zapalniczka 12V, radio FM z dwoma głośnikami. Jest to bardzo dzielna jednostka motorowa, którą można zwiedzić Wrocław od strony rzeki Odry. W cenie czarteru oferujemy paliwo do jachtu.

Cena czarteru 190 zł godzina lub 900 zł cały dzień.

Jacht motorowy s/m Kuleczka

Jacht motorowy kabinowy rok produkcji 2023 przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w silnik przyczepny 4 suwowy Suzuki 60 KM, pełne wyposażenie ratownicze tj. środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe, gaśnicę 2kg, apteczkę, dwa pagaje, zapalniczka 12V, radio FM z dwoma głośnikami. Jest to bardzo fajny jacht, który idealnie nadaje się na pływanie po rzece, można nim będzie odbyć rejsy bliższe lub dalsze łącznie z nocowaniem gdyż posiada kabinę i 2 miejsca do spania. Zobacz film o tym jachcie https://www.youtube.com/watch?v=_8QCaE_0eyw

Cena czarteru 330 zł godzina lub 1450 zł cały dzień.

Jacht Żaglowy Corvette 650 s/y Japko

Jacht kabinowy przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w silnik przyczepny 4 suwowy Honda 5 KM, pełne wyposażenie ratownicze tj. środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe, gaśnicę 2kg, apteczkę, dwa pagaje, zapalniczkę 12V, radio FM z dwoma głośnikami, kuchenkę gazową dwupalnikową, panel solarny. Jest to bardzo fajny jacht, który idealnie nadaje się na żeglowanie po rzece, można nim będzie odbyć dalsze rejsy np. do Urazu z noclegiem w kabinie. Jacht posiada również ogrzewanie Webasto.

Cena czarteru 65 zł godzina lub 490 zł cały dzień.

jachty żaglowe

Jacht Sportina 600 s/y SUSHI

Rodzinny, bardzo szybki i ostro idący na wiatr a przy tym, bardzo stabilny, niezawodny i bezpieczny jacht. Łatwy w obsłudze, wybaczający błędy żeglarzom. Funkcjonalny pokład z licznymi powierzchniami antypoślizgowymi oraz funkcjonalne i dobrze rozplanowane wnętrze zapewniają komfort pływania dla mało wymagających komfortu żeglarzy. Jacht posiada minimalne zanurzenie, uchylny miecz i płetwę sterowną. Dodatkowo posiada pełne wyposażenie ratownicze tj. środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe, gaśnicę 2kg, apteczkę, dwa pagaje, zapalniczkę 12V, oświetlenie wewnętrzne. Jest to bardzo fajny jacht, który idealnie nadaje się na żeglowanie po rzece, można nim będzie odbyć dalsze rejsy np. do Urazu z noclegiem w kabinie.

Cena czarteru 55 zł godzina lub 440 zł cały dzień

Sportina 682

Jacht o zacięciu regatowym. Posiada wygodny kokpit, 5 pełnowymiarowych koi, minimalne zanurzenie, miecz obrotowy. Na wyposażeniu instalacja 12V, środki ratunkowe w ilości 5 sztuk, koło ratunkowe, gaśnica 2 kg, apteczka, dwa pagaje, brama do kładzenia masztu, silnik Suzuki 4 KM. Idealny do rejsów bliższych i dalszych po rzece Odrze.

Cena czarteru 65 zł godzina lub 490 zł cały dzień

Wypożyczalnia jachtów Wrocław – czarter jachtów motorowych i żaglowych

Oprócz wypożyczalni motorówek i żaglówek oferujemy także szkolenia żeglarskie Wrocław o różnorodnym przekroju. Interesuje Cię patent żeglarski Wrocław? Zapraszamy do kontaktu!  W Master Jachting Rafał Staniec oferujemy ponadto:

  • kurs żeglarski Wrocław, obejmujący przygotowanie do zdobycia zarówno pierwszego patentu, jak i wyższych stopni w hierarchii żeglarskiej;
  • radiooperator SRC – licencja radiooperatora SRC (short range certificate) stanowi uzupełnienie kompetencji sternika morskiego i daje potwierdzone świadectwem umiejętności operatora łączności krótkiego zasięgu;
  • motorowodny sternik morski Wrocław – okazja do poszerzenia umiejętności sterowania jednostką z dużym silnikiem, a także zdobycia wiedzy niezbędnej do dołączenia do załogi rejsu morskiego w stopniu oficera;
  • kurs i licencja na holowanie narciarza Wrocław – uprawnia do holowania narciarzy wodnych lub obiektów rekreacyjnych, na których znajdują się ludzie (banan i inne zabawki wodne).

Zapewniamy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę oraz profesjonalny, nowoczesny i bogato wyposażony sprzęt.