Czarter jachtów

Czarter jachtów na Odrze to propozycja dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta, a także codziennych obowiązków. W sezonie nawigacyjnym 2021 oferujemy pięć dobrze wyposażonych jachtów do czarteru, są to :

  •          Jacht motorowy Elan 495 GT s/m Selena
  •          Jacht motorowy Pegazus 460 s/m Panda rok produkcji 2020
  •          Jacht motorowy Pegazus 460 s/m Kasiunia W. rok produkcji 2021
  •          Jacht żaglowy Omega s/y Bożenka
  •          Jacht żaglowy Corvette 650 s/y Japko

Czarter jachtów nie jest drogi a pozwala cieszyć się swobodą jaką daje żegluga. Jeżeli więc interesuje Cię taka forma odpoczynku to czarter jachtów na Odrze jest dla Ciebie. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie 723-390-939 lub e-mail biuro@masterjachting.pl, a my przygotujemy wszystko co niezbędne. Zapraszamy także do kontaktu, jeżeli dodatkowo interesuje Państwa patent żeglarski.

Jeżeli zdecydują się Państwo na czarter jachtu, umowa zostanie wysłana również na wskazany przez Państwa adres e-mail. Dodatkowo dla wszystkich osób czarterujących od nas jacht otrzymają Państwo na czas trwania rejsu dodatkowe numery alarmowe do armatora i pracownika Master Jachting czynne całą dobę.

Oferowane jachty

W sezonie 2021 oferujemy pięć bardzo dobrze wyposażonych jachtów.

Jachty motorowe Pegazus 460 s/m Panda oraz s/m Kasiunia W.

Nowe jachty rok produkcji 2020 oraz 2021.  Jachty przeznaczone dla maksymalnie 5 osób.  Wyposażone w silnik 4 suwowy Honda 50 KM (Panda) oraz silnik 4 suwowy Suzuki 70 KM ( Kasiunia W.), koło sterowe, wygodne kanapy, daszek Bimini, pełne wyposażenie ratownicze tj. środki ratunkowe w ilości 5 sztuk, koło ratunkowe, gaśnicę 2kg, apteczkę, dwa pagaje. Są to bardzo dzielne i zwinne jednostki motorowe, z pokładu których można zwiedzić Wrocław od strony rzeki Odry. Szczególnie polecamy jacht s/m Kasiunia W. w wyposażeniu ponadstandardowym. Jest to jacht nieprzeciętny, nasz firmowy Diamencik nazwany na cześć naszego zasłużonego pracownika firmy.

Cena czarteru 180 zł godzina (wliczone paliwo) lub 800 zł cały dzień S/M Panda

Cena czarteru 240 zł godzina (wliczone Paliwo) lub 1100 zł cały dzień S/M Kasiunia W.

Jacht motorowy Elan 495 GT s/m Selena

Jacht przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w nowy silnik 4 suwowy Suzuki 30 KM (rok produkcji 2021), koło sterowe, stolik do biesiadowania, wygodne kanapy, pełne wyposażenie ratownicze tj. środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe, gaśnicę 2kg, apteczkę, dwa pagaje, zapalniczka 12V, radio FM z dwoma głośnikami. Jest to bardzo dzielna jednostka motorowa, którą można zwiedzić Wrocław od strony rzeki Odry. W cenie czarteru oferujemy paliwo do jachtu.

 Cena czarteru 140 zł godzina lub 690 zł cały dzień.

Jacht żaglowy Omega s/y Bożenka

Jacht przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w silnik przyczepny 4 suwowy Honda 2 KM, pełne wyposażenie ratownicze tj. środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe, gaśnicę 2kg, apteczkę, dwa pagaje, zapalniczka 12V, radio FM z czterema głośnikami. Jest to bardzo fajny jacht, który idealnie nadaje się na żeglowanie po rzece, można nim będzie odbyć rejsy bliższe lub dalsze np. na zimowisko nr 2.  Od sezonu 2021 jacht będzie posiadał nowe żagle.

Cena czarteru 25 zł godzina lub 250 zł cały dzień.

Jacht Żaglowy Corvette 650 s/y Japko

Jacht kabinowy przeznaczony dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony w silnik przyczepny 4 suwowy Honda 5 KM, pełne wyposażenie ratownicze tj. środki ratunkowe w ilości 6 sztuk, koło ratunkowe, gaśnicę 2kg, apteczkę, dwa pagaje, zapalniczkę 12V, radio FM z dwoma głośnikami, kuchenkę gazową dwupalnikową, panel solarny. Jest to bardzo fajny jacht, który idealnie nadaje się na żeglowanie po rzece, można nim będzie odbyć dalsze rejsy np. do Urazu z noclegiem w kabinie. Jacht posiada również ogrzewanie Webasto.

Cena czarteru 45 zł godzina lub 390 zł cały dzień.

Close Menu