Kurs i licencja holowania narciarza wodnego Wrocław

Jeśli chcesz zajmować się holowaniem narciarzy wodnych lub obiektów rekreacyjnych, na których znajdują się ludzie, sprawdź naszą ofertę: licencja na holowanie narciarza Wrocław. Do ciągnięcia za motorówką wakeboard lub innych obiektów pływających potrzebne są bowiem odpowiednie uprawnienia. Podobnie jak wszystkie inne uprawnienia żeglarskie, licencję do holowania narciarza we Wrocławiu zdobywa się po zdaniu egzaminu. W Master Jachting Rafał Staniec oferujemy kurs holowania narciarza wodnego oraz szkolenia, na których uczymy, jak bezpiecznie ciągnąć za motorówką osoby na bananie i innych zabawkach wodnych. Cena tych zajęć to 599 zł, za egzamin należy zapłacić dodatkowo 250 zł lub 125 zł w przypadku uczniów i studentów.

Uprawnienia holowania narciarza wodnego przydadzą się nie tylko osobom pracującym w turystyce wodnej. Ten sport wodny można trenować regularnie, np. wraz z grupą znajomych. Z kolei na wakacjach z rodziną czy grupą przyjaciół pływanie na sprzęcie ciągniętym za łodzią może być wspaniałą rozrywką dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że kierujący jachtem zawsze ponosi odpowiedzialność za holowanych. Nasi instruktorzy podczas kursu na ciągnięcie narciarza wodnego we Wrocławiu objaśnią ci, jak zapewnić sobie pełne bezpieczeństwo, a jednocześnie ogromną frajdę.

Jak uzyskać licencję na holowanie narciarza wodnego we Wrocławiu?

Egzamin na holowanie narciarza wodnego motorówką składa się z testu wiedzy oraz sprawdzianu praktycznego. Materiał do egzaminu, który przerabiamy w trakcie szkolenia, obejmuje:

  • komunikację z narciarzem,
  • zasady bezpieczeństwa,
  • jazdę na wprost i slalomem.

Szkolenie trwa jeden dzień, a egzamin na holowanie narciarza wodnego odbywa się bezpośrednio po nim. Do zdobycia uprawnień wymagane są: stopień przynajmniej sternika motorowodnego oraz ukończenie 18 lat.

Nr kursu Termin kursu Ilość miejsc wolne/zajęte Cena kursu
01/HOL/22 30.05.2022      zakończone
  zakończone
02/HOL/22 12.06.2022           5/0    599 zł
03/HOL/22 03.07.2022           5/0    599 zł
04/HOL/22 24.07.2022           5/0    599 zł
05/HOL/22 07.08.2022           5/0    599 zł
06/HOL/22 28.08.2022           5/0    599 zł
07/HOL/22 11.09.2022           5/0    599 zł

Master Jachting – skorzystaj z szerokiej oferty

Wszystkie kursy i szkolenia żeglarskie we Wrocławiu organizowane przez Master Jachting Rafał Staniec odbywają się na Odrze – przystań Marina ATM Wrocław. Zapewniamy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę oraz profesjonalny, nowoczesny i bogato wyposażony sprzęt. Jako instruktorzy sportów wodnych proponujemy ponadto wiele innych kursów i szkoleń. Sprawdź oferty:

  • kursy żeglarskie Wrocław – obejmują przygotowanie do zdobycia zarówno pierwszego patentu, jak i wyższych stopni w hierarchii żeglarskiej; podstawowe kursy to kurs żeglarza jachtowego oraz kurs sternika motorowodnego Wrocław;
  • kurs SRC Wrocław – licencja radiooperatora SRC (short range certificate) stanowi uzupełnienie kompetencji sternika morskiego i daje potwierdzone świadectwem umiejętności operatora łączności krótkiego zasięgu;
  • czarter jachtów Wrocław i organizacja rejsów jachtami motorowymi lub żaglowymi po Odrze –  to doskonała okazja do odbycia ciekawego rejsu także poza rejon Wrocławia.

Profesjonalizm, bezpieczeństwo i przyjemna atmosfera kursów

W Master Jachting Rafał Staniec nie tylko prowadzimy kursy motorowodne oraz przygotowania do egzaminów jachtowych żeglarskich i motorowodnych. Dbamy o promocję turystyki wodnej we Wrocławiu, organizując rejsy jachtami motorowymi lub żaglowymi po Odrze. Jeśli zdecydujesz się na nasz kurs holowania narciarza wodnego we Wrocławiu lub inne uprawnienia, zapewniamy bezpieczeństwo oraz skuteczną naukę w przyjemnej atmosferze.

Close Menu