Holowanie Narciarza Wodnego

Ahoj Motorowodniacy !!! Pływanie na nartach wodnych, wakebordzie, bananie czy innych obiektach pływających to świetna zabawa dla każdego a przede wszystkim mnóstwo radości dla dzieci i młodzieży.

Ahoj Motorowodniacy !!!

Pływanie na nartach wodnych, wakebordzie, bananie czy innych obiektach pływających to świetna zabawa dla każdego a przede wszystkim mnóstwo radości dla dzieci i młodzieży.

Chcąc dostarczyć tej ogromnej dawki szczęścia naszym bliskim musimy posiadać licencję na holowanie narciarza i innych obiektów pływających.

Warunkiem przystąpienia do  kursu na Holowanie Narciarza Wodnego jest posiadanie patentu sternika motorowodnego i ukończone 18 lat.

Najważniejszą kwestią jest zachowanie bezpieczeństwa, osoba która będzie holowana koniecznie musi mieć na sobie kamizelkę ratunkową z kaskiem a sprzęt do jazdy i motorówkę należy dokładnie sprawdzić czy są w dobrym stanie technicznym.

Odległość liny między obiektem pływającym a motorówką powinna wynosić 15-20 m, oczywiście nie możemy zapomnieć o tym by dobrze ją zawiązać a podczas pływania kontrolować pozycję człowieka holowanego.

Na sam początek, pierwszy raz polecam wypróbowanie innych obiektów pływających tj. banan, podkowa, pół-ponton itp., jeśli już pływałeś na takich rzeczach, masz mocne nogi i czujesz się na siłach to możesz spróbować jak pływa się na nartach wodnych lub wakeboardzie.

Oprócz tego, że jest to niesamowita atrakcja z prędkością , ćwiczymy  swoją równowagę i wytrzymałość.

Nie zapomnisz tych cudownych wrażeń i będziesz chciał więcej, jeśli tylko spróbujesz!

Moim kolejnym celem na pewno będzie wypróbowanie pływania na wszystkich dostępnych obiektach pływających aby porównać poziomy trudności utrzymania się na różnych z nich, a jestem przekonana że im trudniej tym lepsza zabawa!

Każdy rodzic , który chce zobaczyć uśmiech na twarzy swojego dziecka i zarazić pasją do sportów wodnych, najpierw powinien zrobić sobie licencję na holowanie i zabrać swojego brzdąca na tą cudowną przejażdżkę.

Chcesz doświadczyć niesamowitej frajdy?

Zapisz się do nas na kurs holowania narciarza i innych obiektów pływających! Gwarantuję, że nie pożałujesz a lato na wodzie wykorzystasz w całej okazałej pełni mnóstwa możliwości jakie daje patent sternika motorowodnego wraz z licencją na holowanie.

Nie odmawiaj sobie przyjemności, sięgnij po więcej radości!

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj : Holowanie narciarza wodnego

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Close Menu