Platforma edukacyjna e-learning Master Jachting

Zacznijmy od nauki teoretycznej, której uczymy się z platformy e-learning . Zawsze jak zapisujesz się na dowolny kurs po potwierdzeniu terminu otrzymujesz od nas e-maila z podaną stroną, loginem i hasłem.

Jak wygląda kurs motorowodny od strony teoretycznej ?

 

 

Zaczynamy od nauki teoretycznej, której uczymy się wygodnie w zaciszu domowym. Do tego celu przygotowaliśmy dla Was  platformę edukacyjną z nauką e-learning . Zawsze jak zapisujesz się na  kurs sternik motorowodny to po potwierdzeniu terminu otrzymujesz od nas e-maila z podaną stroną, oraz indywidualnym loginem i hasłem.

Tak wygląda strona początkowa: https://platforma-masterjachting.pl/ na którą się logujemy.

Wybierasz kurs motorowodny z panelu głównego i klikasz rozpocznij kurs. Dalej po kolei mamy rozpisane lekcje z tematami. Po przerobieniu danej lekcji oznaczasz na samym dole, że ją ukończyłeś.  Kurs ma swoje etapy- lekcje, które kończą się testem z danej dziedziny. Na końcu jest test końcowy egzaminacyjny sprawdzający umiejętności z całego ukończonego kursu.

 

 

Możesz również zmienić hasło na jakie chcesz, żeby było Ci łatwiej zapamiętać logowanie.

Pamiętaj tylko, że możesz sam zmienić hasło ale login i hasło generujemy tylko my!

Na górnym pasku swojego profilu rozwijasz strzałeczkę i wykonujesz podane kroki przedstawione na obrazku czyli wchodzisz w konto-àdane logowania, zmieniasz i zatwierdzaszàzachowaj zmiany.

Na teście egzaminacyjnym nic nie może Cię zaskoczyć, wszystkie pytania są opracowane właśnie na podstawie tej platformy, z której się uczysz.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Close Menu