Jak wynająć jacht we Wrocławiu?

Mamy już sezon wiosenno-letni. Jest to idealny okres, kiedy dzień wolny możemy spędzić z przyjaciółmi na jachcie. Możemy ten czas wykorzystać, płynąc po wodzie w promieniach słońca, łowiąc ryby czy trenując manewry.

Po ciężkim dniu pracy można zrelaksować się we wspaniałym Odrzańskim klimacie. Wynajmując u nas jacht żaglowy bądź motorowodny. Czarter jachtu we Wrocławiu jest dla każdego. Zarówno można wynająć jacht motorowy jak żaglowy.

Wszystko zależy od tego, jaką formę rozrywki preferujecie – żagle lub sporty motorowodne oraz jakie uprawnienia żeglarskie posiadacie.
Nie martw się. Jeśli nie masz prawa jazdy wodnego, a chcesz spróbować czegoś nowego. Na rejs możesz wybrać się z naszym doświadczonym sternikiem znającym doskonale locję rzeki Odry.

Podczas takiej wyprawy możesz przeżyć swoją pierwszą magiczną przygodę. I zapewne będziesz chciał jeszcze nie raz wrócić.
Zwiedzaj z nami miasto Wrocław od strony wody wynajmując od nas nowe jachty Pegazus 460.

Poczuj się wolny-jak ptak, obserwując piękne krajobrazy z zupełnie innej perspektywy. Piękno rzeki odry, jej krajobrazy, fauna i flora zachwycą Cię na zawsze.

Wybierz jacht z naszej oferty Master Jachting. Znajdź jacht,  na którym chcesz pływać. Zadzwoń do Nas, by zrealizować swoje wodne marzenia! W naszej ofercie posiadamy wiele jachtów. Możliwy jest wynajem jachtów żaglowych typu Sportina 600 lub Corvette 650 oraz jachtów Motorowych. Nasze motorówki posiadają nowe silniki o mocy 30, 50, 70 KM. Na ich pokładzie możecie popłynąć szlakiem wodnym do centrum lub w kierunku Urazu, Oławy.

Informacje na temat czarterów możecie znaleźć na naszej podstronie https://www.masterjachting.pl/czarter-jachtow/
Natomiast jeśli chcecie się wybrać na rejs z nami to informacje można znaleźć na podstronie https://www.masterjachting.pl/rejsy/srodladowe/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Close Menu