Czy we Wrocławiu można zrobić kurs wodny?

Kursy wodne są niezbędne do zdobycia patentu żeglarza jachtowego, czy też sternika motorowodnego, nie mówiąc o cieszącym się coraz większą popularnością kursu holowania narciarza wodnego. Zazwyczaj, osoby pragnące zdobyć upragnione uprawnienia czekają do wiosny, lata, by na terenie obranego akwenu wodnego przejść kurs i zdać egzaminy. Czy mieszkając w centrum wielkiego Wrocławia, można zrobić kursy wodne?

W jaki sposób można ukończyć kursy wodne?

Sposobów na zdobycie upragnionych patentów jest kilka. Jednym z nich jest zapewne zgłoszenie się bezpośrednio do placówki szkoleniowej i sprawdzenie aktualnego kalendarza szkoleń. Nim odbędzie się pierwszą lekcję warto swe marzenia o samodzielnym obcowaniu z przyrodą na otwartych wodach skonfrontować z rzeczywistością. Zazwyczaj dobre szkoły, taka jak nasza przychodzą z pomocą przyszłym kursantom. Organizujemy różnego rodzaju wodniackie akcje takie jak np. rejsy jachtami motorowymi lub żaglowymi po rzece Odrze we Wrocławiu. Wszystkie rejsy prowadzone są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa na wodzie w miłej oraz wesołej atmosferze. Dzięki nim można poczuć wiatr we włosach, adrenalinę, która towarzyszy wspomnianym aktywnościom ruchowym i sprawdzić, czy rzeczywiście świat ten wyśniony, o którym się marzyło, jest tym, czym się oczekiwało. Innym sposobem jest zakup vouchera podarunkowego z nazwą kursu dla przyszłego sternika czy też żeglarza by ten dysponując swoimi możliwościami czasowymi, wybrał odpowiedni dla siebie sposób realizacji prezentu.

Czy we Wrocławiu można zrobić kursy wodne?

Nasza szkoła mieści się we Wrocławiu. Prowadzimy kursy wodne kończące się Państwowymi Egzaminami, dającymi pełne uprawnienia czy to sternicze, czy żeglarskie. Kursy mogą być prowadzone na Odrze i jej rozlewisku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy im kursy tygodniowe, poranne, wieczorne, ale także weekendowe, dbając o bezpieczeństwo każdej osoby poddawanej szkoleniu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest