Wybierz się na kurs przygotowawczy – jachtowy (żeglarski) lub motorowodny – zaufaj specjalistom z pasją!

MasterJachting Rafał Staniec od 2011 roku zapewnia profesjonalne przygotowania do różnorodnych egzaminów – jachtowych (żeglarskich) imotorowodnych. Jeśli zależy Ci na współpracy z zawodowym żeglarzem, instruktorem oraz skipperem, jesteś we właściwym miejscu! W prowadzeniu kursów żeglarskich najważniejsze jest połączenie bezpieczeństwa dla Uczestnika ze skuteczną nauką tajników pływania. Każde szkolenie – na motorówkę czy skuter wodny – odbywa się w przyjemnej atmosferze sprzyjającej zdobywaniu zarówno praktycznych, jak i teoretycznych umiejętności. Z nami zdobędziesz wymarzony patent żeglarski. Dołącz do grona zadowolonych Klientów naszej szkoły żeglarstwa we Wrocławiu! Serdecznie zapraszamy.

Jako instruktorzy szkolimy z pasją już od dobrych kilkunastu lat na patenty sternika motorowodnego i żeglarza jachtowego. Promując turystykę wodną we Wrocławiu, organizujemy rejsy motorówką oraz żaglówką w miłej, bezpiecznej i wesołej atmosferze. Zapraszamy do zapisów na kursy: sternika motorowodnego _/)_ i żeglarza jachtowego , które kończymy egzaminami w naszej bazie szkoleniowej na zimowisku barek nr I. Nasz akwen żeglugi Wrocław rzeka Odra: od mostu Milenijnego do Śluzy Rędzin.

Zachęcamy do wykupienia  vouchera na kurs żeglarski lub motorowodny na sezon 2019  dla wybranej osoby (do zrealizowania w dowolnym terminie np. na lato) do końca sezonu 2019 roku. Po otrzymaniu zgłoszenia lub kontakcie telefonicznym wysyłamy voucher pocztą lub można odebrać osobiście.

Zajęcia praktyczne dla sterników motorowodnych prowadzimy na dwóch dobrze wyposażonych motorówkach : Alicante 505 i Elan 495 GT. Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach popołudniowych dla kursów tygodniowych lub w Sobotę – Niedzielę dla kursów weekendowych. Zajęcia żeglarskie prowadzimy na jachcie kabinowym Sportina 595 oraz jachcie kabinowym omega. Mamy w ofercie zarówno kursy tygodniowe poranne, wieczorowe oraz weekendowe.

Dla każdego wodniaka najważniejsze jest bezpieczeństwo, spokój, opanowanie i nabycie właściwych umiejętności do kierowania jachtem żaglowym czy motorowym, pewność działania podczas wykonywanych manewrów, wiatr w żaglach na jachcie i pełny zbiornik paliwa w motorówce.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami kursów w zakładce szkolenia.