Listopadowe szkolenia motorowodne AD 2019

Chcesz zrobić uprawnienia sternika motorowodnego jeszcze w tym roku ? Zapraszamy na kursy motorowodne. Zrób uprawnienia pod koniec sezonu 2019 i ciesz się pływaniem z początkiem sezonu 2020.

Listopadowe szkolenia motorowodne AD 2019. Ciesz się uprawnieniami sternika motorowodnego jeszcze w starym roku. Czy chcesz zrobić uprawnienia sternika motorowodnego jeszcze w tym roku ? Zapraszamy na kursy motorowodne. Zrób uprawnienia pod koniec sezonu 2019. Ciesz się pływaniem z początkiem sezonu 2020. Mamy wyjątkową ofertę na szkolenia w Listopadzie. Cena kursu to tylko 450 zł !!!

A co na takim szkoleniu. Kurs składa się z dwóch części : teoria odbywa się w formie on-line czyli wykłady z części teoretycznej prowadzone są na platformie e-learningowej. Wykłady są z takich przedmiotów jak : meteorologia, przepisy, budowa jachtu i silnika, locja śródlądowa, ratownictwo. Na platformie są również przykładowe testy egzaminacyjne. Nasza platforma jest nowoczesnym narzędziem do nauki sportów wodnych. Warto się zapoznać z tym materiałem, gdyż w przyszłości ta wiedza Wam się przyda. Szczególnie warto poświęcić trochę czasu na rozwiązanie on-line testów egzaminacyjnych. Jest to baza 300 pytań, które mogą pojawić się na egzaminie końcowym.

Część praktyczna to nauka pływania jachtem motorowym. Będziemy wykonywać takie manewry jak pozorowane podejście do człowieka za burtą. Odejścia i podejścia do pomostu. Obsługa silnika i budowa jachtu. Zacieśnienie cyrkulacji. Manewr kotwiczenia. Pływanie w ślizgu i w stanie wypornościowym. Wyprzedanie i mijanie z innym jachtem. Prawo drogi i wiele innych manewrów, które poznacie na kursie. Listopadowe szkolenia motorowodne są możliwe i warto pod koniec sezonu wodniackiego zapisać się na takie szkolenie. Możemy jeszcze pod koniec sezonu przejść takie szkolenie. Egzamin jest organizowany po szkoleniu.

Po zdaniu egzaminu z wynikiem pozytywnym wystarczy tylko złożyć wniosek do Polskiego Związku Motorowodnego. I jeszcze w roku 2019 uzyskamy uprawnienia do prowadzenia jachtów motorowych. Serdecznie zapraszamy na takie szkolenia. Warto się zapisać na takie szkolenia motorowodne.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Close Menu