Jak, gdzie i po co zrobić kurs motorowodny?

Na Kurs motorowodny można zapisać się w dowolnym momencie. Możemy go zrobić zarówno w trybie weekendowym jak i tygodniowym. Kursy organizowane są we Wrocławiu na zimowisku barek nr 1 w Marinie ATM Wrocław Osobowice.

Na Kurs motorowodny można zapisać się w dowolnym momencie. Możemy go zrobić zarówno w trybie weekendowym jak i tygodniowym. Kursy motorowodne odbywają się we Wrocławiu. Znajdziecie Nas na zimowisku barek nr 1 w Marinie ATM -Wrocław Osobowice.

Po zrobieniu kursu motorowodnego i zdaniu egzaminu uzyskujemy wodne prawo jazdy na każdą łódź, której główne źródło napędu stanowi silnik. Pamiętajmy o jednym. Prowadzenie każdego jachtu motorowego powyżej 10 kilowatów wymaga uprawnień. Tak jest wg. obecnego prawa polskiego. Wymagane od każdego kierowcy jachtu motorowego. Tak samo jest np. w bardzo popularnej ostatnimi czasy Chorwacji.

Więc jeśli planujesz pływać motorówkami lub skuterami wodnymi to musisz legitymować się takimi uprawnieniami. Kurs motorowodny. Uprawnienia sternika motorowodnego są ważne na terenie nie tylko polski ale też innych krajów takich jak Chorwacja, Grecja, Hiszpania itd. Są to uprawnienia państwowe. Honorowane we wszystkich krajach na Świecie (oprócz Rosji). Patent wydawany jest po polsku i angielsku. Stopień i wypisane uprawnienia na patencie zapisane są po Polsku i Angielsku. A to bardzo ułatwia wypożyczenie jachtu w innych krajach na Świecie.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Close Menu